Najlepsze na rynku usługi wykrywaczem kabli

Przed pracami projektowymi dla nowych budynków, ale także i rozpoczęciem samej budowy, bardzo często konieczne jest wykonanie specjalistycznej diagnozy pozwalającej upewnić się, że w ziemi nie znajdują się już żadne przewody, które z jakichś powodów nie zostały naniesione na mapę. Nasze profesjonalne usługi to przede wszystkim wykrywanie kabli i innej infrastruktury podziemnej, które realizowane jest nie tylko przez doświadczony zespół pracowników, ale przede wszystkim z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

Wiele nowoczesnych metod poszukiwania przewodów

Dzięki dysponowaniu nowoczesnymi urządzeniami w naszej firmie lokalizacja kabli w ziemi może być realizowana zarówno w formie pasywnej, jak i także aktywnej. Wykrywanie kabli pasywne możliwe jest wtedy, gdy przewody zakopane w ziemi znajdują się pod napięciem. Każdy taki przewód będzie generował fale o częstotliwości 50 Hz. Korzystając z naszego nowoczesnego systemu Leica Ultra Advanced możemy bardzo szybko zlokalizować obecność tych fal pod ziemią i tym samym dokładnie ustalić przebieg przewodów, a także głębokość, na jakiej są one zakopane.

Inaczej podchodzimy do naszej pracy w przypadku przewodów, które nie są podłączone do sieci. Lokalizacja kabli w ziemi w takim przypadku ma charakter aktywny i może być realizowana poprzez wzbudzenie sygnału w przewodzie, między innymi dzięki:

  • bezpośredniemu wpięciu generatora indukcyjnego do przewodów,
  • założeniu obejmy indukcyjnej na przewód,
  • indukowaniu sygnału do przewodu bezpośrednio nad nim.

Realizowane przez naszą firmę usługi wykrywaczem kabli pozwalają nie tylko na odszukanie przewodów, ale przede wszystkim na bardzo dokładne ustalenie ich przebiegu oraz głębokości, na jakiej się znajdują.

Wykrywacz kabli

Lokalizujemy kable w ziemi dzięki najnowszym zdobyczom technologii

Firma Delfin Detection & Mapping od samego początku stawiała na dynamiczny rozwój i dopasowanie usług do wszystkich potrzeb Klientów. Dzięki temu wykrywając kable głęboko pod ziemią, zawsze korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, które cechują się nie tylko wysoką dokładnością pracy, ale także i ogromnymi możliwościami konfiguracji oraz dopasowania ich charakteru pracy do konkretnych warunków terenowych. Usługa wykrywania kabli pozwala więc na precyzyjne ustalenie położenia wszystkich przewodów znajdujących się na danym terenie, a przy tym wciąż jesteśmy w stanie zaoferować swoim Klientom bardzo konkurencyjny poziom cen.

 

Usługa wykrywaczem kabli

Ułatwiamy realizację wielu prac budowlanych

Jako firma elastyczna, bardzo dobrze wyposażona, która zatrudnia najlepszych na rynku pracowników, jesteśmy w stanie ułatwić realizację każdej inwestycji budowlanej. Skutecznie wykrywając przewody, pozwolimy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji uszkodzenia kabli podczas prac ziemnych, które wydłużają budowę i mogą podnosić jej koszty. Usługę wykrywania kabli zawsze zrealizujemy bardzo sprawnie, a do tego przygotujemy profesjonalną wizualizację efektów naszej pracy, wykorzystując nowoczesne oprogramowanie komputerowe.

 

Pracownik wykonujący usługę wykrywaczem kabli

Skontaktuj się z nami, działamy w całej Polsce

Oddział Warszawa

Tadeusz Dąbrowski

t.dabrowski@delfind.pl

tel: +48 514 778 694

Oddział Kraków i Toruń

Michał Dąbrowski

m.dabrowski@delfind.pl

tel: +48 796 837 252

Toruń, Warszawa, Kraków - nasze lokalizacje
5/5 - (1 vote)