Odbiornik iCON GPS/GNSS 60 (GPS, RTK)

Zaawansowany technologicznie odbiornik GPS/GNSS, doskonałe narzędzie do pracy na placu budowy. Precyzja w pozycjonowaniu w technologi RTK pozwala osiągać wysoką dokładność milimetrów,  składowa pozioma 3 mm, składowa pionowa 6 mm przy statycznych pomiarach . Urządzenie wykonane jest w technologii SMART. Oznacza to, że nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z obsługą w terenie. GPS iCON 60 nie potrzebuje kontrolera do obsługi. iCON 60 można podłączyć do wybranego lokalizatora infrastruktury podziemnej lub wykrywacza instalacji elektrycznej. Komunikacja odbywa się przez Bluetooth. GPS/GNSS Leica iCON 60 współpracuje z takimi urządzeniami jak Georadar DS2000 oraz system Leica Ultra advanced. Dzięki technologii RTK iCON 60 daje możliwość lokalizacji urządzeń podziemnych i sieci uzbrojenia z dokładnością do milimetrów. Dane następnie można wyeksportować do AutoCAD lub ArcGIS, QGIS i innych pokrewnych programów do projektowania i tworzenia map.

iCON 60 w połączeniu z georadarem DS2000 daje olbrzymie możliwości analizy i interpretacji danych w terenie. Nanoszenia podczas pomiaru pozycji rur, światłowodów i innej infrastruktury a na koniec pracy dzięki oprogramowaniu georadarowemu Overture można wygenerować raport z wykrytymi instalacjami, rurami, głębokością zlokalizowanych obiektów.

 

7 dni

1 200 PLN + 23% VAT

14 dni

2 100 PLN + 23% VAT

28 dni

3 000 PLN + 23% VAT

Regulamin najmu poniżej w FAQs

FAQs

Często zadawane pytania

Jaka jest możliwość odbioru wykrywaczy instalacji i innych instrumentów?

Odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie, Krakowie oraz Toruniu gdzie posiadamy swoje oddziały. Możliwe jest także wypożyczenie wykrywacza rur i kabli zdalnie z opcją wysyłkową.

Możliwy jest także dowóz do klienta 1 PLN + 23% VAT za każdy kilometr

Czy proponujecie szkolenie przy wypożyczeniu?

Tak, każdy wynajem poprzedzony jest szkoleniem z obsługi instrumentu pomiarowego. Nasi specjaliści w prosty i przystępny sposób wytłumaczą zasady działania lokalizatorów.

Czy wypożyczacie wykrywacze z operatorem?

Tak, jest możliwość wynajęcia operatora do obsługi sprzętu pomiarowego.

Obsługa georadaru - 2 000 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Obsługa wykrywacza instalacji - 1 500 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Dojazd operatora 1 PLN + 23 % VAT za każdy kilometr

Rate this page