Lokalizator instalacji podziemnychLeica Ultra advance 12 watów

  • Lokalizator Ultra advanced

  • Generator Ultra advance 12 watów

  • Klema Ultra 5′ (125 mm)

  • Torba Ultra

System Leica Ultra advanced to zaawansowany technologicznie lokalizator i wykrywacza urządzeń podziemnych. Dzięki niemu operator jest w stanie wykryć kable elektryczne, kable elektroenergetyczne, rury i inne kable metaliczne, w których można wyindukować sygnał lokalizacyjny. generowanie sygnału w instalacji może odbyć się w trojaki sposób:

  • bezpośrednie wpięcie do rury bądź kabla
  • założenie obejmy na lokalizowany kabel
  • postawienie generatora sygnału Ultra nad wykrywaną instalacją elektryczną

Lokalizator Ultra pracuje także w trybie pasywnym wykrywając częstotliwości generowane przez sieć elektryczną o częstotliwości 50 Hz. Oczywiście można lokalizować inne częstotliwości sieci używane na całym świecie.

Dzięki rozbudowanym funkcjom generatora jesteśmy w stanie generować sygnał o częstotliwościach od kilkuset HZ do 200 kilo HZ. Dzięki zmianom częstotliwości zwiększamy lub zmniejszamy zasię a także precyzję i selektywność wykrywanej sieci uzbrojenia terenu.

Dzięki komunikacji bezprzewodowej lokalizatora i generatora operator wykrywający rury i kable jest w stanie zmieniać parametry indukowanego sygnału generatora zdalnie z pozycji lokalizatora.

Lokalizator Leica Ultra advanced to najbardziej zaawansowany wykrywacz instalacji posiadający 2 anteny poziomą i pionową. Dzięki temu kompas na ekranie wyświetlacza wskazuje kierunek szukanej instalacji a także kierunek biegu kabla.

Zaawansowane funkcje tak jak monitor szumów pozwala na weryfikację częstotliwości najmniej zakłóconych w miejscu wykrywania. Dzięki dwóm antenom pracy w trybie wektorowym wersja advanced jest w stanie wykryć instalacje pod budynkami i innymi obiektami naziemnymi. Lokalizator wskazuje odległość, przesunięcie kabla od pozycji lokalizatora.

System Ultra advanced przy wykorzystaniu sondy digimouse, mini lub sondy maxi jesteśmy w stanie lokalziaować obiekty nie metaliczne. Wsadzając sondę np przewodem z włókna szklanego do plastikowych rur możemy lokalizować pozycję sondy na powierzchni, a co za tym idzie pozycję rury. Dodatkowym atrybutem jest kabel lokalizacyjny Digitrace lub EZiROD z włókna szklanego, który posiada w otulinie przewodnik, który podłączony do generatora będzie wskazywać lokalizatorowi pozycję wykrywanych rur.

3 dni

900 PLN + 23% VAT

7 dni

1 200 PLN + 23% VAT

14 dni

2 100 PLN + 23% VAT

28 dni

3 00 PLN + 23% VAT

Regulamin najmu poniżej w FAQs

FAQs

Często zadawane pytania

Jaka jest możliwość odbioru wykrywaczy instalacji i innych instrumentów?

Odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie, Krakowie oraz Toruniu gdzie posiadamy swoje oddziały. Możliwe jest także wypożyczenie wykrywacza rur i kabli zdalnie z opcją wysyłkową.

Możliwy jest także dowóz do klienta 1 PLN + 23% VAT za każdy kilometr

Czy proponujecie szkolenie przy wypożyczeniu?

Tak, każdy wynajem poprzedzony jest szkoleniem z obsługi instrumentu pomiarowego. Nasi specjaliści w prosty i przystępny sposób wytłumaczą zasady działania lokalizatorów.

Czy wypożyczacie wykrywacze z operatorem?

Tak, jest możliwość wynajęcia operatora do obsługi sprzętu pomiarowego.

Obsługa georadaru - 2 000 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Obsługa wykrywacza instalacji - 1 500 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Dojazd operatora 1 PLN + 23 % VAT za każdy kilometr

Rate this page