Lokalizator Leica Digicat 550i

Digitex 100t

Torba

Leica Digicat z i-Series to kompaktowe i łatwe w użyciu lokalizatory kabli elektrycznych. Współpracuje z generatorem Digitex 100t. Wykrywacze serii Digicat i-series pomogą zwiększyć bezpieczeństwo pracowników na placu budowy. Czytelny ekran i parametry lokalizatora ograniczone do minimum dają proste i efektywne narzędzie do pracy.

Wykrywacz Leica Digicat posiada tryb automatyczny dzięki czemu ograniczony zostaje błąd ludzki do minimum. Precyzyjne i dokładne wykrywanie kabli elektrycznych pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracy podczas wykonywania prac ziemnych, wykopów i inwentaryzacji.  Lokalizator pracuje w trybie pasywnym wykrywając kable podłączone do prądu zmiennego o częstotliwościach 50 i 60 Hz.

Lokalizator informuje operatora o wykrytej instalacji elektrycznej zarówno sygnałem dźwiękowym jak i wizualnie na ekranie wyświetlacza. Dzięki generatorowi sygnału Digitex możemy indukcyjnie wzbudzić sygnał w instalacji elektrycznej nie podłączonej do sieci.

7 dni

600 PLN + 23% VAT

14 dni

1 050 PLN + 23% VAT

28 dni

1 500 PLN + 23% VAT

Regulamin najmu poniżej w FAQs

FAQs

Często zadawane pytania

Jaka jest możliwość odbioru wykrywaczy instalacji i innych instrumentów?

Odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie, Krakowie oraz Toruniu gdzie posiadamy swoje oddziały. Możliwe jest także wypożyczenie wykrywacza rur i kabli zdalnie z opcją wysyłkową.

Możliwy jest także dowóz do klienta 1 PLN + 23% VAT za każdy kilometr

Czy proponujecie szkolenie przy wypożyczeniu?

Tak, każdy wynajem poprzedzony jest szkoleniem z obsługi instrumentu pomiarowego. Nasi specjaliści w prosty i przystępny sposób wytłumaczą zasady działania lokalizatorów.

Czy wypożyczacie wykrywacze z operatorem?

Tak, jest możliwość wynajęcia operatora do obsługi sprzętu pomiarowego.

Obsługa georadaru - 2 000 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Obsługa wykrywacza instalacji - 1 500 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Dojazd operatora 1 PLN + 23 % VAT za każdy kilometr

Rate this page