Georadar Starter Kit DS2000-4 – wypożyczalnia

W zestawie:

  • Georadar DS2000 – wersja 4 kołowa
  • Tablet CT2000

W ziemi znajduje się wiele obiektów i instalacji które powinieneś rozpoznać przed przystąpieniem do robót ziemnych i wykopów na placu budowy. Georadarem Leica DS2000 jesteś w stanie wykryć rury instalacje podziemne niemetaliczne, PCW (PCV, PVC), światłowody, peszle, rury ceramiczne i inne które nie są możliwe do wykrycia innymi metodami wizualnymi oraz indukcyjnymi. Dzięki wykryciu instalacji i infrastruktury podziemnej praca staje się bezpieczniejsza. Dzięki wykryciu sieci uzbrojenia terenu przed przystąpieniem do wykonania wykopów zaoszczędzisz środki finansowe związane z ewentualną wypłatą odszkodowania bądź przywrócenia instalacji podziemnej do stanu potrzebnego. Czasem uszkodzenia rur i kabli wiąże się z katastrofalnymi skutkami tak jak uszkodzenie rur gazowych średniego i wysokiego ciśnienia. Dzięki georadarowi i innym metodą lokalizacji unikniesz uszkodzenia instalacji w przypadku kolizji z inną siecią na trasie wykopu. Wykrycie całej sieci uzbrojenia terenu pozwoli zaoszczędzić czas związany z ewentualnym wstrzymaniem prac oraz przyspieszy prace podczas wykonywania wykopów szybką metodą mechaniczną. Będziesz prowadzić prace pewnie i skutecznie.

 

Najważniejsze korzyści

  • Zwiększenie bezpieczeństwa identyfikując wszystkie media i zagrożenia
  • Pomoże zwiększyć efektywnośc przywracania awarii mediów
  • Zaawansowana technologia dual dzięki której loalizację prowadzi się za pomocą dwóch anten płytkiej i głebokiej
  • Przystępny interface i obsługa georadaru nawet dla mało doświadczonego operatora
  • Łatwe zapisywanie danych i eksport do standardów CAD i GIS, dxgf, shp, możliwość generowania raportów jednym kliknięciem
  • Wytrzymała i trwała konstrukcja georadaru pozwala na stabilną i pewną pracę nawet w najtrudnijszych warunkach
  • Delfin Detection dysponuje wyspecjalizowaną kadrą inżynierską zarówno w technolgiach georadarowych i metodach indukcyjnych

Wykrywanie i mapowanie instalacji podziemnych

Georadar leica DS2000 współpracuje z pancernym tabletem Leica CT2000, odbiornikami GPS, GNSS oraz systemami Ultra i Digicat. System lokalizowania instalacji podziemnych DS2000 jest jednym z elementów systemu mapowania i wykrywania instalacji opracowanym przez inżynierów Leica Geosystems. Posiadając cały system Twoja firma zwiększy konkurencyjność, bezpieczeństwo, zaoszczędzi środki finansowe i przyspieszy pracę.

1 dzień

1 500 PLN + 23% VAT

7 dni

5 000 PLN + 23% VAT

14 dni

8 000 PLN + 23% VAT

28 dni

11 500 PLN + 23% VAT

Regulamin najmu poniżej w FAQs

FAQs

Często zadawane pytania

Jaka jest możliwość odbioru wykrywaczy instalacji i innych instrumentów?

Odbiór osobisty jest możliwy w Warszawie, Krakowie oraz Toruniu gdzie posiadamy swoje oddziały. Możliwe jest także wypożyczenie wykrywacza rur i kabli zdalnie z opcją wysyłkową.

Możliwy jest także dowóz do klienta 1 PLN + 23% VAT za każdy kilometr

Czy proponujecie szkolenie przy wypożyczeniu?

Tak, każdy wynajem poprzedzony jest szkoleniem z obsługi instrumentu pomiarowego. Nasi specjaliści w prosty i przystępny sposób wytłumaczą zasady działania lokalizatorów.

Czy wypożyczacie wykrywacze z operatorem?

Tak, jest możliwość wynajęcia operatora do obsługi sprzętu pomiarowego.

Obsługa georadaru - 2 000 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Obsługa wykrywacza instalacji - 1 500 PLN + 23% VAT / 1 dzień

Dojazd operatora 1 PLN + 23 % VAT za każdy kilometr

3.5/5 - (2 votes)